Гроші не потрібні у театрі «МЕТР»

Якби ви знайшли вдома квиток на поїзд з невідомим місцем прибуття, чи наважилися б ви на таку поїздку?

Проект «Година в метро» організовуємо подорож у місто, в якому вам не потрібно розраховуватись грошима! Потрапити у нього Ви зможете відвідавши театр «МЕТР» 3-го грудня о 19.00.

Команда проекту «Година в метро» вже влаштовувала для рівнян безліч подорожей. Разом з Алісою потрапили до Країни Див, разом з дітьми Певенсі врятували Нарнію, навіть двічі бували у Середзем’ї! Та ця подорож не буде схожою на попередні. Ніяких казкових місць і вигаданих рас. Цього разу рівняни мають змогу відвідати місто, в якому живуть звичайні люди у звичайних будинках. Єдина їх відмінність від нас – вони зовсім не користуються грошима. Вже 3-го грудня у рамках проекту «Година в метро» актори читатимуть творіння Кузьми Скрябіна «Місто, в якому не ходять гроші» — оповідання у стилі фантастика постіндустріального періоду. У центрі твору постає яскрава, хоч дещо і утопічна, ідея безготівкового існування. Глядачі матимуть змогу не лише уявити, як це - існувати без валюти, а й просто добре відпочити у теплій атмосфері, зігріваючись теплим чаєм та куштуючи різні смаколики.

Кузьма Скрябін, справжнє ім’я Андрій Кузьменко, - український співак, письменниктелеведучийпродюсерактор. Лідер гурту «Скрябін». Заслужений артист Автономної Республіки Крим (2008).

Більше відомий як музикант, Кузьма у 2006 році проявив себе як письменник після видання власної книги-автобіографії «Я, Побєда і Берлін». «Я, «Побєда» і Берлін» - літературний дебют Кузьменка, виданий видавництвом «Фоліо». До збірки увійшли дві повісті: «Я, «Побєда» і Берлін» та «Місто, в якому не ходять гроші», а також тексти відомих пісень гурту «Скрябін». Книжка пройнята яскравим відчуттям гумору, веселим настроєм і її можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетний трилер. 

Дата: 3 грудня 2016 року

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: Театр "МЕТР", Соборна Вул. 14 А, Рівне, Україна.

Інформація щодо квитків: 096 90 20 947 (Оксана)

Організатори заходу: МП «Яскраво».

Посилання на захід: https://vk.com/gvm_skryabin

Довідково:

«Година в метро» – платформа для взаємодії літературного і театрального, цікавих книг й акторської майстерності, що є цікавинкою в культурному житті міста. Проект стилізований під читання у метрополітені. На заході професійні та аматорські актори читають перед аудиторією найяскравіші уривки певного літературного твору, що допомагає сприймати текст легко і просто.