БРИТАНІЯ. КОРОТКО

Країна: Великобританія

Рік: 2012

Час: 120 хв./02:00

Жанр: драма, комедія, анімація

Сеанси: 02-03 грудня о 17:00, 19:00

Короткометражки-номінанти на приз Британської Кіноакадемії (BAFTA) — 2012.

British Council Ukraine та Британська Академія Кіно і Телебачення (BAFTA) представляють спеціальний проект в рамках фестивалю Нове британське кіно — 2012. Колекція короткометражних фільмів, що одержали номінації на приз BAFTA у 2012 році — це добірка для всіх цінителів короткого метра, представлена в різноманітності жанрів і тем. Дивіться в рамках фестивалю Нове британське кіно, який розпочнеться 15 листопада.

 

КРЕЙДА

Режисер: Мартіна Аматі

Час: 18 хв.

Опис: Коли гімнастку запрошують в тренувальний табір Національної збірної, дівчинка дізнається дещо нове про тіло, хлопчиках і дружбі.

 

 

МВАНСА ВЕЛИКИЙ

Режисер / сценарист / продюсер: Рунгано Ньйоні

Час: 23 хв.

Опис: 8-річний хлопчик, який хоче стати героєм, відправляється в подорож, щоб довести свою могутність. Як водиться, його чекають несподівані пригоди.

 

 

ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗВУК

Режисер / сценарист: Араш Аштьяні

Час: 15 хв.

Опис: Після жорстоких поствиборних протестів в Ірані, подружня пара, Бабак і Нагід, намагаються приховати від бабусі Бабака жахливу новину про зникнення його брата.

СМОЛЯНО-ЧОРНЕ ПОГРАБУВАННЯ

Режисер: Джо Маклін

Час: 12 хв.

Опис: Ліам (Ліам Каннінгем) і Майкл (Майкл Фассбендер) — професійні «ведмежатники», які отримують просте завдання — почистити офісний сейф. Проблема — сигналізація, яка реагує на найменший джерело світла.

ДВА І ДВА

Режисер / сценарист / продюсер: Бабак Анвара

Час: 8 хв.

Опис: У школі суворого режиму учням повідомляють, що все, чому їх вчили раніше — неправда. Однак, коли недовірливі діти вирішують висловитися, вони змушені задати собі питання — як далеко вони готові зайти, щоб відстояти свої переконання.

БАБУСІ

Режисер / мультиплікатор / сценарист: Афарін Егбал

Час: 9 хв.

Опис: У невеликій квартирці в Буенос-Айресі стара жінка з нетерпінням чекає народження свого онука. Але, в результаті жахливих обставин, їй доведеться чекати більше 30 років.

БОББІ ЙО

Режисер / сценарист / продюсер: Роберт Морган

Час: 23 хв.

Опис: Боббі Йо — дрібний бандит, який тягне свою жалюгідну життя завдяки бійок і злодійства. Одного разу він викрадає домашнього улюбленця дуже небезпечних людей і розуміє, що влапался у великі неприємності.

РАНКОВА ПРОГУЛЯНКА

Режисер / сценарист: Грант Орчард

Час: 7 хв.

Опис: Коли житель Нью-Йорка одного разу проходить повз курчати під час своєї ранкової прогулянки, нам залишається тільки здогадуватися — хто з них справжній господар міста.