Спектакль, який стирає межу між видами мистецтв, артисти, для яких немає неможливого: танцювальна драма «Три сестри» - це абсолютно новий і несподіваний синтез слова, музики і пластики. Одна з найпопулярніших і, в той же час, самих незвичайних п'єс А. П. Чехова надихнула молоду творчу команду, що складається з режисера Іллі Мощіцкого, хореографа Миколи Бойченка і композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору. П'єса, в якій відсутній сюжет у звичному 
його розумінні, якнайкраще підійшла для подібного театрального проекту, в якому на першому місці стоїть емоційне і чуттєве відчуття світу. 

Неоднорідність виконавського складу, який поєднав у собі танцівників і акторів, дозволить глядачеві під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми про сенс буття і пошуках щастя. Виконавською ядром спектакль став балет D'Arts, артисти якого вперше приміряють на себе амплуа драматичних акторів. Музика, створювалася спеціально для проекту в живому процесі пошуку і реалізації нових ідей.