Оригінальна назва: Wuthering Heights

Рік: 2011

Країна: Великобританія

Режисер: Андреа Арнольд

Сценарій: Олівія Хітрід, Андреа Арнольд, Емілі Бронте

Жанр: драма, мелодрама

Прем’єра в світі: 6 вересня 2011 року

Час: 129 хв./02:09

В головних ролях: Джеймс Хаусон, Соломон Глейв, Пол Хілтон, Шеннон Бір

Опис: Ця екранізація класичного роману Емілії Бронте здивує навіть справжніх шанувальників «Грозового перевалу». Історія Хіткліффа і Кеті, знята геніальним оператором Робі Райаном і показана через серію чуттєвих образів, ніж розказана в діалогах, в який раз вражає уяву.

***

Фестиваль «Нове британське кіно»— це серія прем’єрних кінопоказів, прес-конференцій та спецпроектів, присвячених кращим новим фільмам Великобританії.
Проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус Трафік.За час існування на фестивалі відбулися українські прем’єри більше 50 кінокартин, серед яких «Щось не так з Кевіном», «Ірландець», «Спогади невдахи», «Щоденник скандалу», «Останній король Шотландії», «Таємниця нічного дозору» , «Дорога на Гуантанамо».

Гостями фестивалю у різні роки ставали Кріс Вайт (режисер фільму «Повна історія моїх сексуальних невдач»), Нік Уітфілд (режисер фільму «Скелети»), Ханна Макгілл (колишній арт-директор Единбурзького кінофестивалю, названа журналом Variety однією з 50-ти найвпливовіших жінок британської шоу-індустрії) та інші.У 2012 році фестиваль проходитиме в 12-й раз.