У березні Сергій Притула та «Варяти» презентуватимуть український гумор у Березному, Сарнах, Кузнецовську та Здолбунові. Обіцяють нову програму, дотепні жарти та гарний настрій.

«Вар'яти»  це артисти, які не дають публіці сумувати. На Рівненщині традиційно виступатимуть шестеро відомих гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

Вони майже не жартують на політичні теми. В номерах немає матів та жартів «нижче пояса»Тому на концерт «Варяти-шоу» можна йти усією сімєю.

«Івент-агенція «Мегаподія» продовжує співпрацю з «Варятами» після аншлагових концертів у Володимирі-Волинському та Ковелі, - розповідає керівник агенції, організатор туру Роман Яворський. Повні зали у Івано-Франківську та Чернівцяхостанніми днями, вкрай насичений графік концертів та зйомок – підтвердження того, що «Вар’яти» розвиваються та здобувають шалену популярність у публіки».

Особлива «родзинка» туру Рівненщиною – два концерти у Здолбунові. Вони відбудуться 20 березня, о 16-тій та 19-тій годині. Отож, не тільки мешканці райцентру, а й шанувальники українського гумору з Рівного зможуть оцінити нові жарти «Варяти-шоу».

Квитки на здолбунівський концерт можна придбати у будинку культури цементників, у Рівному - у магазині «Мuzzon» у «Златі Плазі».

Тур відбувається за підтримки житлового будинку «Шоколад», компаній «Олас» та «Північ-Центр».

Графік туру Рівненщиною:

10 березня – Березне, районний будинок культури, 18.30

11 березня – Кузнецовськ, палац культури імені Л.Українки ВП РАЕС, 19.00

12 березня – Сарни, районний будинок культури, 18.00

20 березня - Здолбунів, будинок культури цементників, 16.00, 19.00.