Запрошуємо Вас на відкриття виставки художніх світлин фотоклубу «ЧАС»

Cаме  художня фотографія – це унікальна світлина, яка дозволить Вам побачити навколишній світ через призму бачення митця.

На виставці представлені роботи 9 фотохудожників фотоклубу «ЧАС». Крім професійних фотографів свої світлини представляють ті, хто є успішними фахівцями в різних галузях життя Рівненщини, а фотографією займається за покликом душі. Всі, представлені на виставці роботи, є високо професійними та об’єднані любов’ю учасників клубу до художньої фотографії.

В 2015 році світлини членів клубу неодноразово виборювали призові місця і були відзначені медалями різного ґатунку та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI, а світлини  Сергія Бусленка  MFIAP, Олександра Ковшуна EFIAP/bта Петра Подольця  окрім почесних відзнак та дипломів отримали медалі міжнародної федерації фотомистецтва FIAP .

Члени фотоклубу «ЧАС»  бажають поділитись з Pівнянами своїми світлинами на традиційній щорічній  фотовиставці, відкриття якої відбудеться  в п’ятницю   26 лютого 2016  року о 17.00 в галереї Рівненської обласної спілки фотохудожників  (м.Рівне, вул. Соборна, 15).

 Історична довідка:

Рівненський фотоклуб «Час» був заснований в 1984 році. Уже в перші роки він заявив про себе, як про серйозний творчий колектив, який активно бере участь в національних та міжнародних виставках. Роботи членів Клубу відзначені більш ніж 700 нагородами.