Місто засинає і прокидається…. Так! Мафія!!! Мафія з Маестро Володимиром Новацьким – це завжди ШОУ і психологія, і позитив. 
А зміна образів в процесі гри, під керівництвом Володимира, - це драйв, імпровізація і просто джаз!

О! Саме так! ДЖАЗ! 
ДЖАЗ & ДЖАЗ або Мафія-паті в стилі джаз! 

24 лютого в Рівному буде довгоочікувана джазова мафія, спеціальний гість: RoyalMan геніальний піаніст віртуоз-імпровізатор Майк Кауфман-Портніков. Його реальні імпровізації і рояльні звуки для щастя; особистий білий рояль; море джазу і позитиву, саме це очікують від Маестро Майка Кауфмана і завжди отримають те, на що чекають, і навіть більше! 

Отже, в останню середу лютого обидва МАЕСТРО запрошують Вас на вечірку "Мафіозний джаз", в програмі:
- ДЖАЗ від майстра міжнародного класу Майка Портнікова;
- Німе кіно під музикальним супровідом;
- Інтелектуальні мафіозні бої;
- Подарунки від партнерів;

Дрес-код: одяг має бути блискучим , відвертим , що зачаровує . Дівчата з пов'язками на голові , прикрашеними пір'ям , стразами , сіточкою. Плаття в стилі Коко Шанель (коротке , з глибоким вирізом на спині , прямого крою із заниженою талією ) , прикрашені великими квітами , бантами , пряжками, мереживом і т.д. Боа , довгі нитки бус, капелюхи.
Чоловіки: брючні костюми чорні, краватка метелик, жилет; волосся розділене на косий проділ, капелюх.

На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз від нашого постійного партнера Туроператора «Арго-клуб». І як завжди,з нами буде Петро Темченко (http://feya-studio.com/) – професійний фотохудожник, що має свою фотостудію «Фея». 
Кращі гравці отримають сертифікати від нашого креативного партнера "Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс".
Разом з нами буде наш мафіозний партнер компанії STA- Smart Trade Activity -компанія, що динамічно розвивається, основним напрямком діяльності якої являються оптові поставки канцелярських товарів і товарів для офісу. STA має спеціальні призи в номінації найактивніший "мирний житель". Також від нашого партнера будуть розіграні призи серед всіх учасників вечірки.

На вечірці, гравець який яскраво проявить себе в ролі "Комісара", отримає цінний подарунок від нашого партнера Правова Компанія "Юридична Основа", адвокат Шевчук Оксана.

Разом з нами наш постійний партнер магазин гуртово-роздрібної торгівлі товарами для дому «ВИТРЕБЕНЬКИ» (http://vutrebenki.com.ua/). Тому збирайте унікальні бейджі з логотипом магазину «ВИТРЕБЕНЬКИ». А за Ваш найемоційніший прояв під час вечірки, один із мафіозі отримає подарунок від партнера.
Також від магазину "ВИТРЕБЕНЬКИ" буде розіграно приз для учасинків конкурсу селфі. 

А щоб приєднатись до Вечірки “Мафіозний Джаз” потрібно придбати запрошення. Саме для Вас ми підготували запрошення двох видів:

1. Запрошення Мафіозі- дає можливість грати в мафію і насолоджватись джазовою музикою. Вартість запрошення на одну особу - 150 грн. *
Кількість таких запрошень - 39шт.

2. Запрошення Любителя Джазу- дає можливість повністю поринути у світ джазових мелодій, а в перервах спостерігати за грою в мафію. Вартість запрошення на одну особу -100грн.*

*При оплаті внеску після 22.02.2016 вартість участі становитиме 200 грн. 

Дата проведення: 24.02.2016, початок о 19.00

Місце проведення: ресторан «Колиба», м.Рівне, вул.Данила Галицького, 16Б

Телефон для довідок та реєстрації: 0673621131