Фотоклуб «Whіte Rabbіt» («Білий Кролик») народився 25 грудня 2008 року. Його ядро склали випускники фотошколи Олександра Купчинського – знаного в Рівному фотомитця і бізнесмена. Фотоклуб був створений для того, щоб обмінюватися досвідом, спілкуватися і влитися у сучасний фотопростір нашого міста.

Протягом семи років «фотокролики» розвивалися, накопичували досвід, навчалися самостійно «ловити фішки» і не цуралися отримувати майстер-класи від колег-фотомайстрів з різних куточків України. Починаючи з 2009 року члени фотогуртка регулярно беруть участь у Фестивалі Фотоклубів України і щоразу потрапляють у першу десятку Всеукраїнського рейтингу. Цього року їх колекція посіла почесне третє місце серед двадцяти українських фотооб’єднань. За традицією, учасники фотоклубу підбивають підсумки року, що минув, у своїй звітній виставці.

Експозиція «White Rabbit»–2015» знову свідчить про те, що фотоклуб має потужні об'єднуючі моменти: виважене ставлення до мистецтва фотографії, вибору об'єкта й теми фотографії, технічної сторони процесу фотозйомки й комп’ютерної обробки знімків. Уважний глядач знайде цікаві й своєрідні нюанси, властиві кожному з учасників «Білого Кролика». Хтось із членів гуртка надає перевагу насиченій фактурі й цікавим деталям, дехто захоплюється «технічним драматизуванням» сюжетів за допомогою HDR-обробки, інші найбільше цінують реальні, репортажні моменти, схоплені об'єктивом. Але найбільше, що «фотокролики» цінують у світлинах – це чесність та щирість. Ось чому вірішено назвати звітну виставку «Об’єктивна реальність».

Автори фотоклубу «Білий кролик»: Купчинський Олександр, Гончар Євгеній, Додчук Олена, Дужук Сніжана, Зарічнюк Оксана, Захарова Валентина, Панасюк Андрій, Шахманцір Олександр.