Використання методів альтернативного друку фотографій, як спосіб авторського самовираження.

Частина 1.

Знайомство з різною технікою і методами ручного друку фотографій. Історія відкриття, схожість і відмінності процесів. Калітіпія, ціанотипія, масляний друк, бромойл, гумміарабіковий процес, карбоновий друк. Демонстрація готових відбитків, виконаних в різних техніках альтернативного друку. Переваги та недоліки кожного методу друку. Сбівартість і художня цінність відбитків, відповіді на питання.

Частина 2. Практика. 

Детальний розгляд методу альтернативного друку фотографій на прикладі ціанотипії. Хімія та фізика процесу. Необхідні матеріали та хімікати, практичні формули. Отримання негативу для контактного друку методом цанотипії. Вибір паперу, обладнання та аксесуари для контактного друку фотографій. Нанесення світлочутливої емульсії на папір, сушка, експонування, промивка відбитку. Зміна кольору і тону отриманого зображення. Промивка, сушка, оформлення готової роботи. Відповіді на питання.

5 лютого, 16:00 - презентація виставки авторських робіт (кафе Kaffeін, вул. Соборна, 1) - лекція та спілкування з автором.

6 лютого з 10:00 - практичний майстер-клас у студії (вул. Соборна,1. оф.314 - студія "У фарватері істин").

Реєстрація і детальніша інформація по тел.097-116-4539

Реєстрація та внесок обов'язкові - кількість місць обмежена.