Рік: 2003

Країна: Україна

Режисер: Олександр Шапіро

Сценарій: Олександр Шапіро

Жанр: драма

Час: 104 хв./01:38

В головних ролях: Володимир Горянський, Костянтин Шафоренко, Артем Алексін

Опис: Цикута — отрута, яка зафікссована в аналах світової історії, як речовина, якою отруїли в свій час великого Сократа й позбавила нашу цивілізацію його пізніших і, можливо, помітніших філософських трактатів. У фільмі багато сваряться матом, коляться справжніми наркотиками, нюхають справжній кокаїн — в цілому, все як іноді буває у житті.

Головний герой картини — наркоділлер Бароко, як і кожна, божевільна людина, він користується заступництвом вищої сили, для того, щоб у свій час переступити межу, яка відділяє дійсність від субреальності. У призначений долею день Бароко отримує невідомий психоделік, який відкриває доступ у інший вимір, де повсякденне існування стає раєм. Призначивши на ранок зустріч «своїм людям», щоб скинути товар, Бароко пробує наркотик … На «стрілку» він, звичайно, не приходить, чим викликає дику паніку в славних рядах «торчков», «кіслотників» та інших цікавих особистостей, які чекали його появи . Ранок безплідного очікування — одна з сюжетних ліній фільму — сповнене ненормативною лексикою і цілим каскадом наркоманських «приколів», які надають фільму комедійний відтінок. І все-таки останнє послання з раю Бароко в реальність його «ділових партнерів» доходить у вигляді касетного «месседж»». У ньому герой підводить підсумок пошуків правди життя і визначає наркотики як засіб, активуючі в людині атавізм раю, який зберігся з часів доісторичного безтурботного існування.

УВАГА! ВСІ ФІЛЬМИ ОЛЕКСАНДРА ШАПІРО БУДУТЬ ПРОХОДИТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З НИМ! НЕ ПРОПУСТІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З ВІДОМИМ РЕЖИСЕРОМ!