НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО — 2012

Фестиваль Нове німецьке кіно — це поглиблений експрес-курс з останніх подій в кіно Німеччини, добірка найкращих німецьких прем’єр і кінофестивальної хітів за минулий рік. Проводиться Гете-інститутом та Посольством Німеччини спільно з компанією Артхаус Трафік.

Є одним з найстаріших фестивалів в Україні, що представляють кінематограф своєї країни: в 2012 році буде проходити в 18-й раз. За час свого існування представив українським глядачам такі гучні картини, як «Елементарні частинки» (з Моріцем Бляйбтроем і Франка Потенте в головних ролях), «Земля достатку» і «Зйомки в Палермо» (режисер Вім Вендерс), «На іншій стороні раю» і «Душевна кухня» (режисер Фатіх Акін), «Любов утрьох» (Том Тиквер) та інші.

Оригінальна назва: Halt auf freier Strecke

Рік: 2011

Країна: Німеччина, Франція

Режисер: Андреас Дрезен

Сценарій: Андреас Дрезен, Конні Ціше

Жанр: драма

Прем’єра в світі: 15 травня 2011 року

Час: 110 хв./01:50

В головних ролях: Штеффі Кюнерт, Мілан Пешель

Опис: Лікар сказав правду. Час полічено. Чому це сталося зі мною, і чому зараз? Чоловік залишає дружину і дітей, батьків, друзів, сусідів і вчорашню коханку — всіх, хто були частиною його життя. Кожен день — це прощання. Все рідше чутні слова, все довше триває мовчання. За вікном природа одягається в нові кольори. Залишилася остання робота — померти. Не бути одному, залишаючись на самоті — може бути, це не так погано …