НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО — 2012

Фестиваль Нове німецьке кіно — це поглиблений експрес-курс з останніх подій в кіно Німеччини, добірка найкращих німецьких прем’єр і кінофестивальної хітів за минулий рік. Проводиться Гете-інститутом та Посольством Німеччини спільно з компанією Артхаус Трафік.

Є одним з найстаріших фестивалів в Україні, що представляють кінематограф своєї країни: в 2012 році буде проходити в 18-й раз. За час свого існування представив українським глядачам такі гучні картини, як «Елементарні частинки» (з Моріцем Бляйбтроем і Франка Потенте в головних ролях), «Земля достатку» і «Зйомки в Палермо» (режисер Вім Вендерс), «На іншій стороні раю» і «Душевна кухня» (режисер Фатіх Акін), «Любов утрьох» (Том Тиквер) та інші.

НЕВИДИМА

Оригінальна назва: Die Unsichtbare

Рік: 2011

Країна: Німеччина, Франція

Режисер: Крістіан Швохов

Сценарій: Хайді Швохов, Крістіан Швохов

Жанр: драма

Прем’єра в світі: 3 липня 2011 року

Час: 113 хв./01:53

В головних ролях: Стайн Фішер Крістенсен, Ульріх Нойтен, Дагмар Манцель

Опис: Історія 21-річної Жозефіни «Файн», починаючої актриси. Для такої професії героїня дуже сором’язлива і невпевнена в собі. Разом з тим, до її великого подиву, відомий театральний режисер Каспар Фрідман пропонує їй головну роль у новій постановці. Мова йде про роль Камілли, екстраверта, сексуально вимогливої, але дуже крихкої особистості.

Емоції дівчини на підйомі. Вона розуміє, що для того, щоб зіграти добре, необхідно багато репетирувати. У якості «репетицій» вона починає спокушати сусіда Йоахіма, одночасно все більше віддаляючись від своєї хворої сестри, яка хворобливо реагує на це. Під час проб Файн все більше потрапляє під вплив Фрідмана, він викликає в ній гнівні почуття, про яких героїня навіть не підозрювала. Ця напруженість все більше наростає, загрожуючи зруйнувати внутрішній світ молодої жінки.