НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО — 2012

Фестиваль Нове німецьке кіно — це поглиблений експрес-курс з останніх подій в кіно Німеччини, добірка найкращих німецьких прем’єр і кінофестивальної хітів за минулий рік. Проводиться Гете-інститутом та Посольством Німеччини спільно з компанією Артхаус Трафік.

Є одним з найстаріших фестивалів в Україні, що представляють кінематограф своєї країни: в 2012 році буде проходити в 18-й раз. За час свого існування представив українським глядачам такі гучні картини, як «Елементарні частинки» (з Моріцем Бляйбтроем і Франка Потенте в головних ролях), «Земля достатку» і «Зйомки в Палермо» (режисер Вім Вендерс), «На іншій стороні раю» і «Душевна кухня» (режисер Фатіх Акін), «Любов утрьох» (Том Тиквер) та інші.

БАРБАРА

Оригінальна назва: Barbara

Рік: 2012

Країна: Німеччина

Режисер: Крістіан Петцольд

Сценарій: Крістіан Петцольд, Харун Фарокі

Жанр: драма

Прем’єра в світі: 11 лютого 2012 року

Час: 105 хв./01:45

В головних ролях: Ніна Хосс, Рональд Церфельд, Райнер Бок

Опис: Красива дівчина з НДР подала заяву на виїзд з країни і за це заслана в провінцію. У вільному світі її чекає коханий, який вже розробив для неї план втечі на човні через Балтійське море. А поки Барбара живе під наглядом спецслужб і працює в лікарні у відділі педіатричній хірургії, де разом зі своїм колегою Андре намагається допомогти юній біженка з трудової колонії — ярої супротивниці режиму.