Гайдамаки – українська музична формація з європейським обличчям та власним оригінальним баченням фольку та сучасної альтернативної музики. Цей колектив несе чіткий соціальний та культурний меседж, що має живу основу народної музики, яка у поєднанні з класичним потужним роковим звучанням панку, ска, фанку та хеві є яскравим прикладом нового підходу до формування сучасної rock та world music культури.

Гурт Гайдамаки заспіває старі і нові пісні про війну та мир, ненависть і кохання, боротьбу і радість перемоги. І взагалі, «аркан» – це стародавній обрядовий та бойовий танець західних українців і зокрема опришків. На сьогоднішній день це заклик ставати до бою, якщо потрібно, зі зброєю в руках, щоб захистити себе і свою землю від ворожого зазіхання.

 Крім того хлопці, які не раз за останній час побували з концертами на сході, в зоні АТО, готові допомогти з відправкою передач українським бійцям. Всі волонтери на місцях, які не мають змоги передати передачі безпосередньо на фронт, матимуть змогу зробити це через «Гайдамаків».

Місце проведення: Ресторан Skybar Manhattan 

Рівне, вул. Соборна 112, 10-11 поверхи.

(0362) 46 05 54, 096 098 80 88

http://yaskravo.org/