Щороку у проекті беруть участь майже півсотні чарівних діток. На Різдво вони отримують найбажаніший для кожної дитини подарунок – казкову фотовиставку. Участь у проекті можуть взяти усі діти віком до 16 років. Реєстрація з 17 листопада по 30 грудня за телефонами: 452-700, 067-3622-977, 097-116-45-39. Під час реєстрації можна узгодити день та час зйомки. 
Реєстраційний внесок: 390 грн., який витрачається на проведення фотозйомки в студії, роботу фотографа, обробку та друк фото, що рівноцінно собівартості цих послуг.
Після проведення фотосесії учасники отримують до 5 кращих фото в електронному варіанті. А після завершення фотовиставки друковані фото.
Усі фото у рамках проекту "Різдвяне диво" будуть також розміщені на сайті Rivne1.tv.
З 1 січня 2015 на сайті стартує інтернет-голосування серед учасників. Переможець обиратиметься за кількістю унікальних коментарів (з однієї IP-адреси зараховується 1 коментар).
Переможця голосування буде відзначено призами на фінальному дійствi.
А фінальна фотовиставка та костюмований бал відбудеться у Рівненському театрі ляльок під час різдвяних свят. На чарівному балу рівненські дітлахи зможуть заглянути в світ задзеркалля, адже фото роздруковуватимуть у зріст людини. Після завершення казкові світлини-дзеркала прикрашатимуть домівки маленьких рівнян. Також на новорічний бал завітають Дід Мороз, Снігуронька, та багато інших казкових героїв.