Ось уже і закінчується осінь, скоро прийде зима. Осінній місяць листопад, це наступає пора теплих речей: м’яких пледів, пухнастих светриків, хутряних комірців. Ми вже чекаємо на перший сніг, але хочеться, щоб було тепло. Саме тому ми запрошуємо Вас на Мафія Паті «Листопадове Небо», з мафіозним дрес-кодом – хутро. Мінімум один елемент дрес-коду- хутряний.
Цього разу ми знову піднімемось по-вище, щоб бачити по-далі, і де ж там зима!

Тому запрошуємо всіх, хто має можливість та хоче пограти з нами в Emotional Mafia, 25.11.2014 в Скайбар, що у Манхеттені, в модний та сучасний заклад міста Рівне за адресою вул. Соборна 112, 11 поверх.

Реєстрація з 19-00.
Офіційне відкриття 19-30.

Умови участі - оплата організаційного внеску в сумі 100 грн.
Для постійних клієнтів - сума складе 80 грн.

Внесок необхідно зробити до 24.11.2014р .

При оплаті внеску пізніше, сума складе 125 грн.

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку.

*- якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години , ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо віднестись до такої умови з розумінням, бо все що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.

Довідки, повідомлення та реєстрація за телефоном (067)3621131 Донна Роза

Перевага надаватиметься тим, хто заздалегідь здійснить оплату організаційного внеску.

До зустрічі на
Мафія Паті «Листопадове Небо» :)