PURE ARTHOUSE представляє 29.11.2014:
концерт у рамках українського туру гурту ZAPASKA (UA).

ZAPASKA - электро-акустичний інді-поп дует з міста Кам'янець-Подільський. Яна Шпачинська та Павло Нечитайло - вже давно відомі постаті украЇнської музичної реальності. Вони створюють музику за допомогою традиційних інструментів (гітари, гармоніки, міні-баяну, африканських народних інструментів), електронічних (драм-машини, процесорів ефектів), а також принципу Live looping, за яким одні звуки повторюються і накладаються на інші.

Цей інді-поп дует надзвичайно багато концертує, як по Україні, так і за її межами. Тільки за минулий рік вони мали 98 виступів.
Міста Австрії, Словаччини, Чехії, Польщі, Німеччини неодноразово приймали команду. Крім того місцева преса теж неодноразово звертала на них увагу. Їх з великим задоволенням запрошують на численні, не лише музичні, арт-події.

В травні цього року відомий словацький лейбл «Slnko Records» видав перший повноформатний альбом Запаски «Kontur» на підтримку якого зараз Яна та Павло обдаровують міста України своєю присутністю та чудесною музикою.. ZAPASKA не схожі ні на кого - у них свій неповторний стиль - це легкий, усміхнений саундтрек приємного дня.

Отже, запрошуємо Вас не прогавити ласий шматочок українського прекрасного, що неодмінно викличе Ваших мурашок на пробіжку..)

Після концерту, вечір продовжить Sashko G (www.garazd.dj

 

).
Sashko G – «комерційний» образ легкої та глибокої музики. формат: nu-disco/lounge/deep house/indie-dance...

ZAPASKA (Live) 29.11.2014
SKYBAR MANHATTAN
Початок o 20:00
Вартість квитка 60-00