Дорогі шанувальники музичного мистецтва!

Творча майстерня Мирослави Которович – камерний ансамбль «Артехатта» презентує
у понеділок, 3-го листопада 2014 року о 19.00 годині в Залі камерної та органної музики  нову унікальну концертну програму «CINEMA. Звукові картини» у двох частинах:

«ТЕАТР» - сюїта Едварда Ґріґа до п’єси Генрика Ібсена «Пер Ґінт», оркестрована спеціально для складу камерного ансамблю «Артехатта».
«КІНО» - звукові картини, що оживають у створеній нами музичній історії за мотивами кіномузики Ніно Рота, Енніо Морріконе, Рюічі Сакамото, Олександра Бакши, Мирослава Скорика.
 
Мирослава Которович – донька видатного скрипаля Богодара Которовича, багато років поспіль співпрацює із провідними камерними оркестрами України та Європи – колективом Ґідона Кремера «Кремерата Балтика», Національним ансамблем солістів «Київська камерата» та Національним камерним ансамблем «Київські солісти», солісткою котрого є дотепер, і викладає у Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського.
У 2013 році, прагнучи поділитись власним творчим досвідом, об’єднала молодих талановитих музикантів у камерний ансамбль «Артехатта».
Камерний ансамбль «Артехатта» - яскравий, згуртований колектив молодих музикантів, натхненний кращими зразками європейських традицій камерного музикування і завжди відкритий до нових мистецьких пошуків.


Кожний проект, над яким спільно працює уся Творча майстерня, дарує слухачам можливість поринути у світ музики – добре знаної чи менш відомої, класики чи авангарду, однак незмінно – поданої крізь призму власного оригінального бачення. «CINEMA. Звукові картини» - це третя концертна програма, яку «Артехатта» представила у Національній філармонії України, і з якою завітає до органної зали Рівненської обласної філармонії.

Чекаємо Вас на концерті і сподіваємося, що Ви отримаєте приємні, незабутні враження від щирого, емоційного виконання камерного ансамблю «Артехатта»! Телефони для довідок:43-01-50,  26 86 09, 26-67-71,  0961691593
 
 Квитки продаються в касі органного залу.
Завжди раді спілкуванню з Вами!
 
organ.rv.ua