«Янголи щастя» оселилися у Рівному:

в галереї європейського живопису «Євро-Арт»

відкрилася виставка робіт київської художниці Євгенії Гапчинської

Час проведення презентації: середа,17 вересня 2014 р., 15:00 год.

Місце проведення: галерея європейського живопису «Євро-Арт»:

Рівне, проспект Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Суть події: Відома в Україні і в світі модна художниця Євгенія Гапчинська виставляє свої роботи в галереї європейського живопису «Євро-Арт». В експозиції центрального залу галереї представлено понад 30 полотен, які концептуально об’єднані ідеєю «Янголи щастя». Адже у значній частині своїх творів художниця звертається до проблематики щастя, як способу мислення і способу життя людини.

Вісником щастя у цих роботах є створені художницею харизматичні образи янголів у вигляді оригінальних маленьких діток з великою головою та непропорційно маленькими ручками і ніжками. Вони полюбилися багатьом цінителям мистецтва, які їх купляють, щоб поселити в інтер’єрах своїх будинків. Досить часто під впливом цих картин одужують діти і в родинах панує тепло та взаєморозуміння. Ось чому за декілька десятиліть творчості Євгенія Гапчинська набула серед своїх шанувальників статусу «постачальника щастя №1».

Художниця у стилістиці тяжіє до наїву з присмаком примітивізму, що виражається у манері письма, сюжетах та цікавих змістових наповненнях образів. А ще вражають назви робіт, приміром: «Я малюю і я тебе люблю», «Мій янгол купається», «Вона мене поцілувала», «Я твій найкращий» тощо. Пригадується, що у такий спосіб з глибоким прихованим змістом підписувала свої унікальні роботи неперевершена Марія Приймаченко. Кольорова палітра художниці еволюціонує від ніжно-блакитних і блідо-рожевих до яскраво-червоних («Я нікого не боюся») і салатно-насичених («У мене ось стільки щастя!»). Євгенія Гапчинська як середньовічний ремісник багато працює над створенням полотен, де у вирі наїву все ж таки реалістично прописує кожну

складочку одягу, легких і прозорих тюлів, кучерявого волосся чи зеленого горошку. Шанувальникам художниці подобається її образотворчий світ, де немає фальшу і сумнівів.

На виставці «Янголи щастя» в галереї «Євро-Арт» кожен відвідувач віднайде свого янгола і зможе, поспілкувавшись із ним, змінити себе і змінити своє життя. А якщо пощастить, то принести янгола до своєї оселі, щоб в ній було сонячно, комфортно і затишно.

Виставка триватиме до 30 листопада 2014 р.