Програма на Ніч Кіно:

1. Не жартуйте із Zоханом !

Зохан - ізраїльський командос, агент Моссада і антитерорист - під час захоплення відомого світового злочинця інсценує власну загибель, щоб зав'язати з героїчним минулим і здійснити свою давню мрію: стати стилістом в Нью-Йорку. Озброївшись ножицями і бажаним керівництвом, він вирішує почати свою кар'єру в невеликому салоні. 

Слава про підвищену увагу до деталей і наданні особливого сервісу швидко розповсюджується серед представниць прекрасної статі, і охочих опинитися в його кріслі стає хоч греблю гати. Але раптово його впізнають і над романтично налаштованим Зоханом нависає загроза втратити не тільки улюблену кар'єру, але на цей раз і власне життя.


2. Чак і Ларрі: Пожежне весілля

Два холостих філадельфійских пожежних уляпуються в історію з найкращими намірами. Вдівець Ларрі хоче лише одного - захистити свою сім'ю. Його приятель Чак також хоче одного - насолоджуватися життям холостяка. 

Чак вдячний Ларрі за те, що той виніс його з вогню. А Ларрі хоче застрахувати своє життя так, щоб страховку отримали його діти. Для цього потрібно тільки одне: записати в анкеті, наприклад, Чака своєю половиною. Про це взагалі ніхто не повинен був знати, так, формальність. І тоді вони, гордість своєї пожежної команди і вірні друзі, вирішують зобразити із себе гомосексуальну пару, щоб отримати соціальні пільги, призначені для сімейних. 

Але коли місцевий прискіпливий чиновник починає з'ясування деталі, «змова» стає з конфіденційної всенародною, потрапляючи на перші сторінки газет. Вимушені зображати з себе закохану пару, Чак і Ларрі повинні тепер пробиратися через каскад безглуздих і смішних ситуацій.


3. Клік: З пультом по життю

Архітектору-трудоголіку потрапляє в руки пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна прокручувати життєві ситуації вперед або назад. Але техніка є техніка - у неї завжди сюрпризи у запасі. 

Накопичивши власну пам'ять, пульт сам починає управляти швидкістю перемотування і вибором моменту життя. Тільки тепер герой розуміє, як невірно він використовував час ...