Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фотосушці та інших заходах еко-фестивалю Зеленька. Якщо Вам не байдужа тема екології і бажання донести до широкого загалу усю красу неспотвореної природи - завжди раді співпраці!

Контакти: 0970438583 0637316512
Юра Шепелюк.

Місце: захід відбудеться 07 вресня 2014 з 10:00 до 17:00 на території парку Шевченка в Рівному, під час фестивалю Зеленька. 

Ото ж приймаємо від усіх бажаючих взяти участь, Ваші фото на такі теми "краєвиди, макро і мікрозйомка природи", "фото тварин" і "теми екологічної проблематики". Для участі в фотосушці надсилайте нашим контактним особам свої роботи в кількості не більше 10 і не більше А4 формату. 
Обовязковою умовою участі є попереднє надання нам фотографій в електронному варіанті. Фото, надіслані до 29 серпня, візьмуть участь в конкурсі на найбільшу кількість лайків на стіні нашої спільноти. Ті, що наберуть найбільше, будуть роздруковані за рахунок організаторів заходу 30 серпня, про що ми неодмінно оголосимо.
Під час самого заходу авторам надається місце на нашій сушці (виставці) для розміщення своїх робіт у оголошених вище трьох категоріях.