Запрошуємо на презентацію нової виставки картин! У трьох залах клубного кафе «Євро-Арт» експонуються роботи львівської художниці Наталії Курій-Максимів  під назвою  - «Етномандри». Представлено двадцять вісім робіт, виконаних у давній техніці – живопису на склі, серед яких: «Знаки зодіаку», «Мандруючі янголи», «Музики», «В передчутті свята», «Свята Трійця» та ін.

Варто зазначити, що в результаті творчих пошуків Наталія Курій-Максимів  віднайшла власну мистецьку мову в розкритті сакральних та народних мотивів, які опрацьовані  крізь призму стилю народної ікони мальованої на склі у ХVIII – XIX ст. Художниця часто надихається творчістю українських майстрів наївного мистецтва таких, як: М.Приймаченко, Г.Собачко-Шостак, К.Білокур.

Образи картин мисткині – це авторська стилізація мотивів життя та побуту українського народу, фольклорні сцени. Саме тому ці роботи можна сміливо назвати мистецькою «етнографією» на склі. Серед сюжетів – будні й свята простого люду, які художниця подає легко, з душевним теплом та елементами гумору. Поміж улюблених серій – ілюстрування народних українських пісень, сакральні мотиви та знаки зодіаку.