1.«Люди в чорному / Men in Black»

Вони - найбільший секрет землі. Вони працюють на неофіційне урядове агентство, що регулює діяльність інопланетян на Землі. Вони - це краща, остання і єдина лінія захисту Землі від покидьків всесвіту. Їх робота секретна, їх зброя досконала, їм немає рівних, вони не залишають слідів. Вони - це Люди в чорному.

2.«Люди в чорному II/Men in Black II»

Розслідуючи саму звичайну справу, агент Джей натикається на сліди диявольськи витонченої змови, задуманого Серлиною, злобним монстром, що живе на Землі в образі сексуальної моделі. Коли події приймають загрозливий оборот, агентові Джею доводиться звернутися за допомогою до свого колишнього напарника, який мирно трудиться в Поштовому Департаменті. За короткий час агентові Джею треба переконати агента Кея допомогти йому - адже тільки він може допомогти врятувати Землю від поневолення і знищення.

3.«Люди в чорному IІI/Men in Black IIІ»

З Місячної в'язниці біжить найнебезпечніший злочинець Борис Тварина - останній представник раси боглодітов, які свого часу знищували планети одну за іншою. У планах Бориса повернутися в минуле, змінити світ і, нарешті, взяти реванш. Головний його ворог - агент Кей. Колись саме він зміг заарештувати Бориса, позбавити його руки і придумати особливий захист Землі від боглодітов. Тварині вдається втілити свій план в реальність: в один прекрасний ранок агент Джей, колега Кея, прокидається в новому світі, де ніхто не пам'ятає його напарника живим, а боглодіти знову загрожують Землі. Джею належить відправитися в 1969 рік, щоб врятувати не тільки Кея, а й Землю.

http://vk.com/meninblackfilms