Жанр: комедія, драма, фентезі
Режисер: Спайк Джонз
У головних ролях :Джон Кьюсак, Камерон Діас, Джон Малкович, Кетрін Кінер.

Актор - лялькар Крейг Шварц (Джон Кьюсак ) не може своїм мистецтвом прогодувати сім'ю і змушений влаштовуватися на роботу. Його дружина Лотті ( Камерон Діас ) не розділяє його захоплення ляльковим театром , він - не розділяє її захоплення тваринами , які просто заполонили їх і без того маленьку квартирку .

Нове місце роботи Крейга - вельми дивне , воно знаходиться на 7 поверсі і там не можна випрямитися в повний зріст. Зате за одним з шаф є маленька дверцята, що ведуть не куди-небудь , а безпосередньо в тіло відомого актора Джона Малковича . Крейг і його заповзятлива колега Максін ( Кетрін Кінер ) організують підприємство : всього за 200 $ кожен бажаючий може виявитися на 15 хвилин в тілі самого Малковича . Але Крейг закохується в яскраву і незалежну Максін , настільки несхожу на його дружину , а та не звертає на нього ніякої уваги.

Виявляється , що Лотті також закохується в Максін , і та відповідає їй взаємністю , але лише за умови , що Лотті знаходиться в тілі Малковича , бо Максін хоче Джона Малковича , особливо якщо в ньому в даний момент хтось ще. Крейг не витримує , замикає дружину в клітці з шимпанзе і під час чергового побачення Максін і Джона Малковича займає місце в останньому .

Тут вже не витримує сам Малкович , якому набридло відчувати себе маріонеткою . Він сам заходить в таємничу дверцята і опиняється в абсолютно неймовірному місці , заповненому натовпами Джон Малковіч . На додачу до всього , є група дуже літніх людей на чолі з босом Крейга ( Орсон Бін ) , які мають намір жити вічно шляхом переселення знову ж таки в тіло Джона Малковича .