Зараз для всіх нас настільки важкий час, що люди почали бажати один одному на свята і дні народження «Мирного неба над головою!». Новим змістом наповнюються рядки безсмертного Шевченка, гімн України став не тільки символом – але і зброєю. Життя розділилось для всіх на «до» і «після». Новий сенс наповнює усе: звичайний день, повний метушливої турботи, дитячу посмішку, ніжні обійми. Прояви щоденного, і, здавалося, такого нудного життя, тепер втричі цінніші. Люди ніби зрозуміли, що насправді найважливіше на світі – це Мир. 

І в цей, особливо бурхливий час, новим сенсом наповнилася місія Жінки на цій землі - дарувати життя, піклуватися про сім'ю, підтримувати вогонь домашнього очага. Представляємо вашій увазі виставку «Жінки...». Ви побачите різні жіночі іпостасі - дочка і мати, кохана і глава сім'ї. Ви побачите на фотографіях любов, розуміння, веселощі, азарт, ніжність, материнське світло, саме життя – підтвердження легендарної краси і чистоти жінки. Очисна сила любові жінок, матерів збереже мир, ми всі це розуміємо і всі на це сподіваємося.

Учасники виставки: Сергій Бондарук, Тетяна Вакулюк, Віктор Затолокін, Наталія Заяць, Жанна Каштан, Альона Корнєєва, Віталій Філімонов, Олександр Харват, Сергій Щеглеватих.