Запрошуємо на відкриття виставки Фото Асоціації Криту – Хелленік - доторкніться до справжнього, реального життя сонячної країни Греції...

Інформація про клуб:
Фотоклуб Хелленік був заснований ще в 1964 році. Любов до мистецтва фотографії об’єднала групу людей з спільною метою – поширення фотографії на своїх теренах. Фотоклуб бере активну участь в різноманітних конкурсах та бієнале. За останні роки члени фотоклубу здобули більше тисячі нагород на таких фото «змаганнях».
Яскравою демонстрацією творчого креативу є те, що 6 членів фотоклубу започаткували свій власний упізнаваний стиль фотографії. А саме – портрет на чорному фоні, завдяки чому риси обличчя найбільш потужно виражені, відтак підкреслена неповторна драматична атмосфера.
Хелленік заснував щорічно серію семінарів, які проходять з жовтня по червень, аби допомогти початківцям розібратись у різноманітних тонкощах фотомистецтва. Крім того, фото асоціація організовує місцеві, національні та міжнародні виставки.
Фотоклуб опублікував фото альбом з найкращими роботами 18 авторів. Наразі Хелленік нараховує 150 активних членів і близько 80, які беруть участь в житті фотоклубу час від часу. Президентом є Маноліс Метзакіс.