Кіноклуб "Широко заплющені очі" запрошує Вас, друзі, на перегляд всіма улюбленого, надзвичайно цікавого фільму, який і зараз знаходиться на одному з перших місць серед найбільш популярних у американському прокаті! Загальнолюдські цінності, розкриті у фільмі, будуть близькими кожному глядачу!

Форрест Гамп - культова драма , дев'ятий повнометражний фільм режисера Роберта Земекіса . Поставлено за однойменним романом Уїнстона Грума ( 1986 ), вийшов на екрани в 1994 році. Найбільш успішний фільм режисера як серед глядачів (перше місце за зборами в 1994 році), так і серед критиків та професійних кінематографістів ( 38 нагород по всьому світу , включаючи 6 премій « Оскар »).

У центрі дії фільму знаходиться головний герой - Форрест Гамп ( співзвучно з англ. Forest gump , тобто «лісовий бовдур » ) з вигаданого міста Грінбоу , штат Алабама. За сюжетом , розумово відсталий Форрест приймає пасивну участь у найважливіших подіях американської історії другої половини XX століття , але в свою чергу , мимоволі роблячи вплив на популярну культуру США .