Автор проекту Світлана ЖОВТОК (Севастополь)

Побачити світ зблизька, ба! навіть – зсередини – для сучасної фототехніки завдання не з найскладніших. Сьогодні кожна цифрова «мильниця» має режим макрозйомки. А вже про камери для професіоналів і казати годі – яскрава і чітка картинка, отримана за допомогою гарного об’єктиву, просто вражає. Однак «гарна каструля ще не запорукою смачного борщу», адже, всупереч популярній думці, знімає не техніка, а фотограф. Художньою світлину робить митець, завдяки особливому погляду і творчім принципам якого ми з вами можемо роздивитися у краплі звичайної води цілий Всесвіт.

Наскільки різними можуть бути ці всесвіти, ми з вами довідаємося, передивляючись колекцію, представлену на виставці «Макроісторії» у галереї О.Купчинського. Її склали 34 роботи, відібрані з кращих світлин Другого Міжнародного Севастопольського Фотосалону і люб’язно надані рівнянам організаторами конкурсу. Про різноманітність тематики свідчать номінації конкурсу: «Фактура», «Ягідки-квіточки», «Водна феєрія», «Експеримент».

Фотоконкурс відбувся під патронатом Міжнародного фоторуху "Image Sans Frontière " (France) і Національної Спілки Фотохудожників України.
На конкурс надійшли 1078 робіт 99 авторів з України, Росії, Грузії, Ізраїлю, з 44 міст.
До експозиції в Севастополі обрано 85 робіт 40 авторів з міст України, Росії й Ізраїлю.