До дня студента у кіноклубі  пройде ніч студентських комедій: 

  • "Проект X: Дорвались" (2012)

Найприголомшливіша вечірка, з атмосферою розваги, морем драйву, приколів і голих красунь вийшла одним з найбільш пам'ятних фільмів останнього десятиліття і справжнім стилістичним і жанровим проривом! Такий фільм приємно дивитися і в компанії друзів, і вдвох з дівчиною (не дарма ж сюжет пронизує шикарна лав-сторі з головним героєм і його вибором між «дівчиною- подругою» знайомої з дитячих років і «головною красунею школи», в яку він шалено закоханий), і навіть одному. Ідеальне розважальне кіно, запам'ятовується надовго!

  • "21 і більше" (2013)

У фільмі 21 і більше молодий хлопець завдяки умовлянню друзів вирішує відзначити свій 21-й День Народження з розмахом прямо напередодні найважливішого іспиту в житті. Вечірка поступово переростає в гучні і незабутні веселощі, от тільки що після цього робити вранці, як встигнути і, головне, не завалити екзамен в медичний коледж?
Треба додати, що і мораль цієї похмільної історії залишиться колишньою, хоча героям не під сорок, а трохи за двадцять: живемо один раз. З цього автоматично слідують танці голяка на барній стійці, бійка з трохи більш тверезою компанією, приборкування тварин, флірт з красивою блондинкою, нанесення легких тілесних ушкоджень. І так далі в тому ж дусі, один в один з «Похміллля в Вегасі», тільки драйвовіше, голосніше і, як не дивно, симпатичніше!

  • "SuperПерці" (2007)

Крізь вогонь і горілку троє приятелів поспішають на вечірку року на честь прощання з невинністю. Як взяти на абордаж красуню-однокласницю, підірвати поліцейську машину і залишитися в живих? Найкращі інтелектуальні поради від самих безшабашних школярів.
«SuperПерці» не дадуть вам занудьгувати.
Вийди фільм Моттоли років на десять раніше, він запросто міг би стати такою собі кіноіконою на кшталт «Американського пирога» - хоча б з тієї простої причини, що він смішніший, дотепніший і, уявіть собі, душевніший. Причому в такому, знаєте, суто позитивному сенсі - якщо вже сентименти, то смішні до кольок, якщо образи, то недовгі, якщо конфузи, то за осоромившихся героїв не настільки соромно, щоб здавати їх в інтернат для розумово відсталих (вам адже знайоме це відчуття- бажання, правда?).
Що до гумору, то він тут під стать всьому іншому - неймовірно вульгарний, відчайдушний і, напевно, інтернаціональний. Дайте фільму час розгойдатися, і він не залишить на вас живого місця - від сміху буде нестримно трястися весь організм. Вихід на злітну смугу займе від сили хвилин десять, а далі - одна суцільна турбулентність. Для шанувальників гострих задоволень - саме те.