Концерт Тамари Гвердцителі!

Тамара Михайлівна Гвердцителі — грузинська співачка, актриса,композитор.

Співачка виконує пісні вісьмома мовами: рідною грузинською, а також українською, російською, французькою, італійською, іспанською,англійською та на івриті.

Після закінчення школи Тамара поступила до Тбіліської консерваторії і закінчила її по класах фортепіано і композиції, а також закінчила спеціальний коледж по вокалу.

У 19-річному віці Тамара перемогла на міжнародному конкурсі «Червона гвоздика»  в Сочі. У 1982 році артистка взяла участь у конкурсі поп-музики в Дрездені, у 1988 році — перемогла в Софії на конкурсі «Золотий Орфей», виступала також на музичних фестивалях у Сопоті та Сан-Ремо.

У 1989 році Гвердцителі стала народною артисткою Грузії, а в 2004 році — народною артисткою РФ.

У 1991 році Гвердцителі перебувала в Парижі, де тісно співпрацювала з французькою зіркою Мішелем Леграном. За контрактом співачка виступила у низці спільних концертів з Леграном, в т.ч. співаючи дуетом, зокрема і у всесвітньо відомій паризькій «Олімпії».

Співачка мешкає і в Грузії, і в Росії, де має приватну садибу в Підмосков'ї. У Росії є популярною на різноманітних телешоу-«солянках», зокрема, перемігши у парі з актором Дмитром Дюжевим у 2-му сезоні російського аналога шоу «Дві зірки», деякий час активно гастролювала зі спільним із Дюжевим та іншими учасниками телепроекту промо-туром.

Тамара Гвердцителі є доволі популярною і улюбленою в Україні. Крім гастролей і окремих ексклюзивних концертів, співачка є нерідкою гостею спецпроектів, українського телебачення, збірних концертів. Неодмінно Гвердцителі виступає у заходах, пов'язаних з ім'ям українського поета-пісняра Юрія Рибчинського, який є одним з авторів пісень співачки, в т.ч. одного з найяскравіших її хітів «Віват, король !». З Україною пов'язує Тамару Гвердцителі й співпраця з всесвітньо відомим оперним тенором Володимиром Гришком, з яким на сцені Дніпропетровського оперного театру співачка у опері «Кармен» виконує арію головної героїні.