Офіційне препаті Paul van Dyk “Evolution World Tour” у рамках Qiev Dance 2012 

Нудне очікування Evolution World Tour в рамках Qiev Dance 2012 не дає спокою? У нас є чим тебе порадувати: відчути атмосферу свята, що наближається ти зможеш набагато раніше! Організатори фестивалю пропонують усім шанувальникам Paul van Dyk як слід розігрітися перед головною подією.


Серед артистів, які готуватимуть вас до Evolution World Tour в рамках Qiev Dance 2012, - відомі українські диск-жокеї Andy Power та 2She, які вже не раз доводили своє право стояти в лайн-апах поруч із зірками світової величини і готові зробити це ще раз! 

Саме Andy Power та 2She 31 серпня 2012 року виступлять у нічному клубі МАГНАТ!

Крім того, відвідуючи pre-party, ти отримуєш унікальну можливість виграти квиток категорії VIP, який забезпечить тобі по-справжньому комфортний відпочинок і повний спектр вражень від відвідування заходу, а також один з безлічі сувенірів, завдяки якому спогади про Evolution World Tour в рамках Qiev Dance 2012 залишаться з тобою надовго!

Не прогав можливість як слід підготуватися до однієї з головних подій фестивальної осені - стань частиною pre-party Evolution World Tour в рамках Qiev Dance 2012 в нічному клубі МАГНАТ!