У Рівному на одній сцені виступлять 60 артистів!
За роки існування Волинський народний хор провів більше трьох тисяч концертів як в Україні, так і за її межами. З великим успіхом Волинський народний хор гастролював по всій території Росії, в Казахстані, Білорусії, Узбекистані, Грузії, Азербайджані, країнах Прибалтики.
Для рівненської публіки, на одній сцені, виступатимуть близько 60 артистів, які одночасно співатимуть, танцюватимуть та забезпечуватимуть музичний супровід.

В основному ж складі колективу близько 80 артистів з вищою базовою освітою, серед яких 5 заслужених артистів України та 1 заслужений діяч мистецтв України.

Основу репертуару колективу складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині, записаній Лесею Українкою.

На сьогодні репертуарна палітра Волинського народного хору досить різноманітна і складає більше 150-ти пісень, танців та вокально-хореографічних композицій. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури.

В свою чергу репертуар Волинського народного хору став джерелом народної пісенної творчості, з якого повною мірою поповнюють свої програми багато інших самодіяльних колективів Волині та України. Особливо популярними стали такі пісні як, "Гиля, гиля сірі гуси", "Біда мене та заставила", "Ой на горі цигани стояли", "В Києві на ринку", "Ой Морозе, Морозенку", "Їхали хлопці з ярмарку" і особливо, українська народна пісня "Соколи".

Замовлення та безкоштовна доставка:
(097) 796-77-68
(093) 556-56-18