Переможець вокального телепроекту «Голос країни» Павло Табаков і його група практично зачинилися на репетиційній базі – «відшліфовують» нову концертну програму. Щоб вже у другій половині жовтня вирушити з нею у тур містами України. Це буде концертний тур у підтримку нового альбому Табакова «Мій світ». Гастролі охоплять одинадцять міст.

Концерти Павла Табакова з програмою «Мій світ» відбудуться в містах Західної та Центральної України. Романтичний і водночас драйвовий «світ» Табакова почують і побачать в Ужгороді, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві та Львові. Організатором гастрольного туру співака є компанія SUSY Production («С’юзі Продакшн»).

Альбом Павла Табакова «Мій світ», у підтримку якого відбудеться однойменний тур, вийшов 1 березня 2013 року – під лейблом всесвітньовідомої компанії звукозапису Universal Music Group, контракт з якою співак підписав після перемоги у телепроекті «Голос країни». «Мій світ» - це п’ятий за рахунком компакт-диск виконавця. Днями артист презентував кліп на сингл з нового альбому «Дякую небесам»

Довідка. 29 квітня 2012 р. Павло Табаков переміг у найпрофесійнішому вокальному проекті на українському телебаченні «Голос країни» (канал «1+1»). Як приз співак отримав можливість підписати контракт із всесвітньовідомою компанією звукозапису Universal Music Group. 15 грудня 2012 р. таке підписання відбулося. Павло Табаков став третім українським артистом, який має контракт з Universal Music – компанією, під лейблом якої виходять альбоми знаменитих на увесь світ виконавців Стінга, Леді Ґаґи, груп Bon Jovi, Maroon 5...

Альбом «Мій світ» - п’ятий за рахунком компакт-диск Павла Табакова. Збірка вийшла 1 березня 2013 р. і об’єднала 12 пісень: «Дякую небесам», «Ти вільна», «Rock&Love», «Тільки ти моя», «Така зима», «Янголя», «Запитай», «Нам нельзя»... Автором музики до більшості композицій у компакті виступив сам Табаков. Одну з нових пісень («Rock&Love») співак присвятив своєму зірковому тренеру Діані Арбеніній.