Запрошуємо Вас на відкриття виставки "Японська мрія" фотохудожника Нубуюкі Нішіхара (Токіо, Японія)

«Японія дала життя досконалій по формі культурі і розвинула в людях таку особливість зору, коли правду бачать у красі, а красу - у правді». Рабіндранат Тагор.

Запрошуємо Вас поринути в атмосферу Японії, послухати національну музику та побачити справжніх японських гейш та самураїв під час відкриття  виставки «Японська мрія».
Головна ідея проекту – познайомити українців із колосальним спадком, який несе в собі японська культура. На експозиції представлено більше 30 авторських фото, які розкривають справжню красу жінок Японії.


Інформація про автора:
Нубуюкі  Нішіхара, Токіо (Японія)

 Закінчив Університет Мистецтв Tama.

Працював в рекламному відділі однієї fashion- компанії, а також на посту креативного менеджера в рекламному агентстві. Крім того, час від часу займався комерційною фотографією на замовлення різних косметичних брендів.

 «Згодом, я вирішив стати freelance фотографом, таким чином маючи більше часу для власної творчості. Мене приваблює fashion фотографія, але більш натуральна та природня. Адже природність - це і є краса» - така позиція Нубуюкі  Нішіхара в мистецтві фотографії.

Лауерат премії PX3 Prix de la Photographie Paris, Official Selection 2011

Отримав почесну відзнаку в галузі мистецтв на Міжнародному Фото Конкурсі в 2011, а в 2012 на цьому ж конкурсі – в галузі реклами.

На разі, живе та працює в Токіо, займаючись як і комерційною фотографією, так і власними проектами.