24 серпня в ресторані готелю «Мир» стартує виставка за підсумками першого кубка Рівного з фотомистецтва за назвою «Я люблю своє місто, я люблю свій край!».

Конкурс стартував ще півроку тому. Для участі у виставці кожен фотограф міг подати свої фотороботи, зроблені на території Рівненщини. Накращі фотографії в номінаціях «Пейзаж», «Природа», «Архітектура», «Події», «Люди», «Портрет» та «Діти» будуть відзначені нагородами. А автору найкращої фотографії буде вручено Кубок Рівного з фотографії та звання Кращого автора конкурсу.

– Нині підведені підсумки, відібрані роботи для експозиції, визначені переможці. Приємно, що в Рівному зростає кількість фотографів, з’являються та утверджуються нові імена, до нас приїжджають фотомайстри з інших міст та держав. Сподіваюсь, що виставка та нагороди у конкурсі стануть стимулом кожному автору, незалежно від результатів участі. Адже це все ж таки змагання і за його умовами мають бути визначені найкращі роботи конкурсу! – розповідає голова журі конкурсу Олександр Харват.

Серед інших членів журі також були Володимир Дубас, AFIAP, голова Львіської обласної організації НСФХУ (м.Львів) та Федір Дармокрик (США).