Вперше за 19 років від заснування Школи сучасної хореографії!
Вперше в історії Рівненського міського Палацу дітей та молоді!

8 червня о 17:00 ВИ ПОБАЧИТЕ БЕНЕФІС випускного класу ШСХ (куратор Наталія Сторожук)!!!

В яскравому супердійстві, наповненому прем’єрами нових номерів, на які так щедрі наші митці, приймуть участь учні Школи сучасної хореографії, а також найвідоміша на наших теренах та перша і єдина в західному регіоні професійна танцювальна група «LIGHT DANCE COMPANY»!!!

Родзинкою шоу стануть власні сольні роботи випускників – результат 10 років праці над собою, наполегливого вдосконалення свого тіла та духа! 8 хлопців та 6 дівчат продемонструють, чого можна досягти за час навчання, адже танець – це не лише просто завчені рухи, а й постійна імпровізація, втілення в реальність злетів душі, мрія, що знаходить свої крила! 

На глядачів чекають унікальні номери у виконанні креативних виконавців! І кожна композиція – це блискучий діамант, дорогоцінна часточка їхнього життя, яке вони проживуть на сцені лише для вас! Геть сумніви – не втрачайте нагоди побачити коштовне намисто реалізованих творчих амбіцій, феєричних вибухів майстерності молодих талантів, іскри яких помітив та перетворив на багаття унікальний педагогічний склад Школи сучасної хореографії! 

8 червня 2013 року – ДЕНЬ, коли Палац дітей та молоді здригнеться від перших акордів суперсучасного мега-шоу, коли шалений драйв та витончена майстерність виконавців на фоні оригінальних сценографічних та технічних ефектів спалахнуть на шляху до ваших сердець! Пориньте у світ музики, світла і танцю, станьте учасником неповторного Бенефісу – своєрідного екзамену, де артисту ставить бали не якась приймальна комісія, а ви самі – його глядачі, ті люди, заради яких він став на тернистий шлях мистецтва. Тож будьте прискіпливі та об’єктивні, уважні та чуйні – одним словом, будьте теплими! Завітайте до нас, використайте шанс вершити майбутнє сучасної хореографії, адже глас народу – це глас Істини! Геть лінощі – будьте з нами! Палаймо разом!!!