Програма вечору:

— «Взлітна Смуга» (Ієн Пауер);
— «Одного разу» (Джон Карні).

1. «Взлітна Смуга»

450441 

Оригінальна назва: The Runway

Рік: 2010

Країна: Ірландія, Люксембург

Режисер: Йен Пауер

Сценарій: Йен Пауер

Жанр: комедія

Прем’єра в світі: 10 липня 2010 року

Час: 101 хв./01:41

В головних ролях: Деміан Бішир, Керрі Кондон, Джеймс Космо

Опис: Колумбійський літак зазнає аварії в ірландській сільській місцевості якраз в той момент, коли хлопчик Пако очікує приземлення космічного корабля, який він викликав за допомогою свого міжгалактичного радіоприймача, власноруч сконструйованого разом з другом.

Пако завдяки щасливому випадку знає зачатки іспанської та, єдиний у всьому селі, може спілкуватися з пілотом літака, що впав Ернесто. Природно, що він стає перекладачем. Правда, здебільшого він або зовсім не розуміє, або навмисно спотворює у своїх цілях те, що говорить іспанський чоловік, що звалився з неба.

Сеанс: 18 травня о 21:30

 

2. «Одного разу»

281779 

Оригінальна назва: Once

Рік: 2006

Країна: Ірландія

Режисер: Джон Карні

Сценарій: Джон Карні

Жанр: драма, мелодрама, музика

Прем’єра в світі: 15 липня 2006 року

Час: 85 хв./01:25

В головних ролях: Глен Хансард, Маркета Ірглова

Опис: Розповідь про дві споріднені душі, яким вдалося знайти один одного в штовханині дублінських вулиць. Він — вуличний музикант, якому не дістає впевненості в собі, щоб виконувати свої власні пісні. Вона — юна мати, що намагається знайти своє місце в цьому чужому, новому для неї місті.

І як тільки вони зустрічаються, кожному з них вдається розгледіти в іншому його талант і допомогти здійснити те, про що раніше лише мріялося. «Одного разу» — історія кохання цих двох людей.

Сеанс: 18 травня о 23:10