МП Яскраво надала можливість проявити себе, взявши участь у конкурсі «Кращий молодий фотограф Рівного», по закінченню якого 8 травня відбудеться відкриття фотовиставки «Світлосила».

Метою конкурсу було залучення молодих людей до активної роботи, популяризація фотомистецтва та творчого самовираження за допомогою фото. Для учасників конкурсу були підготовлені завдання: емоції перехожих людей та фінальне завдання – портретна зйомка з використанням фарб на тілі людини. Оцінювали роботи майстри своєї справи – Тарас Ковальчук, Сергій Метелиця, Павло Нагорний та Тарас Купчинський.

Майстерність та креативність конкурсантів, ми маємо змогу переглянути на відкритті фотовиставки у галереї сучасного мистецтва «Щілина». За традицією, учасники зустрінуться за чашкою чаю, де вони мають змогу поділитись враженнями з відвідувачами, після чого відбудеться офіційне відкриття.

На відкриття запрошені відомі рівненські фотографи Тарас Терлецький та Євгеній Кобилінський, що будуть розповідати, про фотографію, як вид мистецтва.