Оригінальна назва: Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson

Рік: 2008

Країна: США

Режисер: Алекс Гібні

Сценарій: Алекс Гібні, Хантер С. Томпсон

Жанр: документальний, біографія, музика

Прем’єра в світі: 20 січня 2008 року

Час: 119 хв./01:59

В головних ролях: Хантер С. Томпсон, Джонні Депп, Джо Кайро, Девід Карло

Опис: «Гонзо» — новий фільм відомого документаліста, оскарівського лауреата Алекса Гібні — спроба розібратися в обставинах життя і поглядах на нього одним із самих суперечливих і важливих фігур американської культури 60-х і 70-х, знаменитого письменника, наркомана, провокатора і популяризатора гонзо- журналістики доктора Хантера С. Томпсона.

У «Гонзо» описується золота епоха Томпсона — з 1965 по 1975 роки, з усіма її головними віхами: двозначними відносинами з напівбандитською байкерською групою «Ангели Пекла», спробою потрапити на пост шерифа міста Аспен в 1970-му, знаменитої історією поїздки в Лас- Вегас і написання «Страху і ненависті», напевно, головної книги про захід 60-х і безпросвітності пошуків «американської мрії», скандальною участю в президентській компанії сенатора Джорджа Макговерна в 1972 і багатьма-багатьма іншими.

Розібратися з томпсоновським міфом допомагають його близькі та друзі, включаючи письменника Тома Вульфа й автора знаменитих гротескних ілюстрацій до творів Томпсона, художника Ральфа Стедмана. А розповідає історію доктора Томпсона його близький друг — Джонні Депп, який зіграв альтер-его письменника в «Страху і ненависті в Лас-Вегасі» Террі Гілліама.

Сеанс: 04 травня о 21:00