Програма ночі кіно:

1. «Дурнів нема» (Петро Мамонов)
2. «Острів» (Павло Лунгін)
3. «Таксі-блюз» (Павло Лунгін)

1. «Дурнів нема»
1358774065_petr 

Рік: 2007
Країна: Росія
Жанр: Интервью
Час: 64 хв./01:04
Опис: Інтерв’ю з Петром Миколайовичем Мамоновим. Розмова проходить у сільському будиночку, де нині живе Петро Миколайович. «… Вот я вот тут о христианстве рассказываю, как это все красиво так. Кто я? Я дерево. Вот то, что я говорю о христианстве, это листья. Шуршат на ветру. А Господь говорит: «Петя, ты мне плоды дай. Плоды.»

Іноді задавати питання «зірці» — це абсолютно зайве. Сиди і слухай. А у випадку з Петром Мамоновим — ще й дивися. Мамонов щиро говорить про те, у що вірить. І про те, що знає. В міру сил і досвіду він проповідує свого Христа. За кожним словом відчувається життя душі: страждання, радість, пошук…
Сеанс: 03 травня о 21:00

 

2. «Острів»

kinopoisk.ru-Ostrov-467432 

Рік: 2006

Країна: Росія

Режисер: Павло Лунгін

Сценарій: Дмитро Соболєв

Жанр: драма

Прем’єра в світі: 09 вересня 2004 року

Час: 112  хв./01:52

В головних ролях: Петро Мамонов, Віктор Сухоруков, Дмитро Дюжев, Юрій Кузнєцов

Опис: Друга світова війна. Баржу, на якій Анатолій і його старший товариш Тихон перевозять вугілля, захоплює німецький сторожовий корабель. Вимолюючи пощаду у німців, Анатолій здійснює зраду — розстрілює Тихона. Німці залишають боягуза на замінованій баржі, але завдяки допомозі ченців, що проживають в монастирі на острові, йому вдається вижити.

Минають роки. Старця Анатолія почитають за праведне життя і справді чудову допомогу, яку він надає людям, що приїхали сюди. Однак страшний гріх вбивства, здійснений ним під час війни, не дає йому спокою. Відчуваючи наближення своєї смерті, Анатолій готується до неї і поки не знає, що скоро буде прощений…

Сеанс: 03 травня о 22:05

 

3. «Таксі-блюз»

kinopoisk.ru-Taksi-Blyuz-980119 

Рік: 1990

Країна: СРСР, Франція

Режисер: Павло Лунгін

Сценарій: Павло Лунгін

Жанр: драма

Прем’єра в світі: 07 вересня 1990 року

Час: 110  хв./01:50

В головних ролях: Петро Мамонов, Петро Зайченко, Володимир Кашпур, Наталя Коляканова

Опис: Мелодраматична історія про те, як життя з’єднало двох ні в чому не схожих людей — практичного таксиста і безвольного музиканта-алкоголіка.

Сеанс: 04 травня о 00:00