Любомир Сергеєв (Lyubomir Sergeev) - фотограф з Болгарії, справжньою пристрастю якого є ретуш фотографій. Всі його роботи піддаються серйозній обробці в редакторах, акцент ставиться на найдрібніших деталях, в результаті чого його роботи виглядають неймовірно чітко і барвисто.

З раннього дитинства він виявляв інтерес до мистецтва у всіх його проявах і до візуального мистецтва зокрема. У дитинстві він мріяв бути актором, але в підсумку став психологом. Якими б не були його основні заняття на певних етапах життя, Любомир ніколи не втрачав інтересу до мистецтва. Він продовжував експериментувати і шукати той жанр мистецтва, який би найкраще підходив його особистості і сприяв самовираженню.
Саме так він прийшов до мистецтва фотографії. Фотографія моментально стала його пристрастю, а з часом - невід'ємною частиною його життя. Будучи безкомпромісним перфекціоністом за своєю природою, він наполегливо працював, щоб домогтися кращих результатів, і незабаром йому почали пропонувати знімати моделей, музичні групи, архітектуру та іншу комерційну роботу. У якийсь момент він зрозумів, що йому необхідні помічники для того, щоб справлятися з величезною кількістю замовлень. Тому близько 15 років тому він створив власну фотостудію - «Sergeev Photography Studio», яка займається зйомкою реклами. Сергеєв - не тільки головний фотограф студії, але і її художній керівник. Незважаючи на те, що він фотограф-самоук, його поважають в професійному співтоваристві, і його часто запрошують вести лекції та семінари по фотографії по всій Європі. Безперервний пошук нових завдань в останні кілька років привів його до експериментів в галузі кінематографу. Його кредо звучить так: «Зосередься! І не припиняй думати! »

Серед нещодавніх досягнень:
- відкриття нової студії в Відні (Австрія);
- обрання Любомира Сергеєва в ТОП 200 найкращих фотохудожників світу в цифровій категорії;
- багато нагород та відзнак міжнародного рівня в галузі реклами та цифрової фотографії;
- його роботи прикрашають обкладинки відомих журналів;
- на престижному конкурсі One Eyeland Любомир завоював срібну та бронзову медалі.