"КРАСА - УСЮДИ!" - це перша персональна виставка сарненського журналіста Василя Сосюка в Рівному. Але не перша в творчій біографії: пан Василь неодноразово брав участь у колективних фото- й художніх виставках митців Сарненщини.

Основи художнього бачення світу автор отримав, навчаючись на 10-місячних художніх курсах при Рівненському інституті культури. Потім була служба у Збройних силах. Після демобілізації працював у Сарненському р/о «Сільгоспхімія» малярем. Фактично виконував роботу художника-оформлювача. Тоді ж придбав фотоапарат «Смена» і захопився фотографією. Роботи Василя Сосюка друкувалися у районній газеті «Будівник комунізму», яка згодом стала іменуватися «Сарненські новини». У 1995 р. молодому фотографу запропонували посаду фотокореспондента цього часопису. Відтоді й донині Василь Сосюк працює у районній газеті.

За сумлінну працю був нагороджений грамотами і цінними подарунками редакції, райдержадміністрації, районної і міської рад, обласної журналістської організації. Фотографії друкувалися у «Сільських вістях», «Україні молодій», «Журналіст України», обласних і районних часописах.

Подорожуючи рідним краєм, фотокореспондент Василь Сосюк не лише виконує редакційні завдання, а й фотографує "для душі". Гарні краєвиди Полісся, рослинний і тваринний світ, праця і відпочинок краян - в усьому Василь Сосюк знаходить прекрасні моменти, які намагається зберегти у своїх світлинах і донести глядачам.
Виставку "Краса - усюди" рівняни зможуть побачити у галереї Купчинського (вул. Гетьмана Полуботка, 4) з 14 червня до 1 липня 2012 р.