https://www.facebook.com/events/483773119211117/

Початок навчання 1 лютого.

Триватиме 2 місяці.

Деталі: 0631553171 https://www.facebook.com/yuriy.woodman

Наша програма абсолютно унікальна та охоплює всі аспекти діджеїнгу. Вона була розроблена протягом багатьох років, а також відповідає всім Європейським стандартам з даної галузі, де діджеїнг вже давно вважається офіційно визнаною професією. Курс буде проводить DJ Woodman (Y.Yurkovsky) та DJ Ground, а також своїм досвідом будуть ділитися інші майстри по цеху.

1) План курсу. Загальне розуміння ситуації. Можливості по закінченню курсу. Хто такий DJ та що грає? Стилі електронної музики. Чим відрізняється діджей від продюсера? Як працює шоу-бізнес? Як стати відомим? Конкуренція.

2) Історія електронної музики Рівного, країн СНД та світу. Музиканти та діджеї з даної області.

3) Діджейська апаратура, яка вона буває. Історія техніки. Відмінності апаратури. Техніка безпеки підключення. Стилі гри. Де брати матеріал для роботи? Подача матеріалу. Підбір музичного матеріалу до форматів заходів.

4) Закони музики. Побудова трека, тональності, BPM, квадрати, такти, частки. Еквалайзер, рівень треку, ефектор. Що таке PITCH і CUE і як його "їсти"? Навіщо діджею вуха. Робота в навушниках. Основи зведення. Рекорд-бокс.

5) Основи зведення на CD-програвачах і Тракторі.

6) Основи зведення на вінілових програвачах.

5-25) ПРАКТИКА

По закінченню курсу, буде вечірка з презентацією нових діджеїв.