СВIТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР У РIВНОМУ !

Дорогі Друзі ! Встигніть придбати квиточки у Рiвному на супер комедію «Випадок у Готелі Дю Комерс « вiд Київського Академічного Театру «Колесо « У продажу залишилась обмежена кількість квитків !

30 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ . МБК . ГАСТРОЛI У РІВНОМУ ! КИIВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР « КОЛЕСО « СВIТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР ! ЗОЛОТА КОЛЕКЦІЯ КОМЕДІЇ !

Колектив, який вже вдвічі збирав 100% аншлаги в найбільшій концертній залі міста Рівне, знову повертається в стіни МБК!

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР У РIВНОМУ !!! Золота Коллекція Комедіі ! Київський Академічний Театр "Колесо " презентує :Дуже смішна комедія Франсіса Вебера « ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС «

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє. Актори столичного академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави , щоб глядачі із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елементами детективу, подружніх стосунків та відносин , еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій . Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими ! Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій тоді - комедія «Випадок у Готелі Дю- Комерс» саме для Вас !

КВИТКИ ВІД 80 ГРН !ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ КВИТОЧКИ !

КВИТКИ МОЖНА ПРИДБАТИ ТУТ :Дуже смішна комедія на 2 дії «Випадок у Готелi Дю - Комерс» :

КВИТКИ : KARABAS.COM.https://rivne.karabas.com/duzhe-smishna-komediya-na-2-dii-vipadok-u-goteli-dyu-komers-2/order/

КВИТКИ : KASA.IN.UAhttps://kasa.in.ua/ua/rivne/theater/vypadok-u-hoteli-diu-komers-2019-10-30

КВИТКИ : CONCERT.UA https://concert.ua/ru/booking/sluchai-v-otele-dyu-komers-rovno/

Дуже смiшна комедiя ! Обов’язково подивiться! Рекомендуємо !!!