• Головна
  • У Рівному поліцейський у вишиванці виборов «бронзу» у патріотичному забігу
15:02, 24 серпня 2016 р.

У Рівному поліцейський у вишиванці виборов «бронзу» у патріотичному забігу

Команда поліцейських сьогодні, 24 серпня, взяла участь у патріотичному легкоатлетичному забігу у вишиванках «RIVNE PATRIOTIC RUN 2016». Майже 400 його учасників долали дистанцію у два, шість і 12 кілометрів. Почесне третє місце в «Забігу у вишиванках» на два кілометри посів старший сержант поліції Роман Наумюк.

2

Начальник відділу професійного навчання ГУНП області підполковник поліції Андрій Шевчук був четвертим на дистанції 12 кілометрів. Непогані результати показали також у забігу на два, шість і 12 кілометрів старший оперуповноважений карного розшуку Рівненського ВП Михайло Гаврилюк, поліцейський і старший інспектор одного із спецпідрозділів Ігор Марков і Сергій Лозінський, старший інспектор та інспектор ВПН УКЗ ГУНП Володимир Поліщук і Сергій Любечко.

У Рівному поліцейський у вишиванці виборов «бронзу» у патріотичному  забігу, фото-1

Однак «бронзу» нашій команді приніс поліцейський роти поліції особливого призначення ГУНП 25-річний Роман Наумюк, за що й отримав почесний кубок.

Варто зауважити, що участь у забігу брали не лише легкоатлети-аматори, а й професіонали з нашої та сусідніх областей.

Тож щиро вітаємо наших працівників, які гідно представили поліцію Рівненщини у змаганнях, і бажаємо подальших здобутків не лише на службі, а й в усіх змаганнях подібного ґатунку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію