14:07, 5 липня 2015 р.

Атомники-спортсмени

Кузнецовськ – спортивне місто. Участь у різноманітних змаганнях з багатьох видів спорту неодноразово це доводить. Так, минулий тиждень виявився багатим на спортивні події.

До Дня молоді та Дня Конституції України на одному з кращих футбольних полів області - стадіоні Рівненської АЕС «Ізотоп» відбулися змагання у рамках кубку області з футболу. На сучасному комфортабельному стадіоні місткістю близько 3000 глядацьких місць між собою змагались ФК «Ізотоп-РАЕС» та Сарненський «Маяк». Перемогу відібрав ФК «Маяк» - гості виграли з рахунком 3:0. Проте хлопці «Ізотопу» не засмучуються і вже активно готуються до майбутніх змагань. Юнацька ж збірна у першій лізі чемпіонату зіграла в нічию.

Перше коло матчів успішно завершилось. Особливістю організації цьогорічного чемпіонату стало проведення деяких матчів не тільки у неділю, але й у суботу. Матчі кубку області пройдуть вже в цю неділю (5 липня) у Малинську. Футбольна команда «Ізотоп-РАЕС» змагатиметься з ФК «Малинськ».

На днях також проводився кубок Рівненської АЕС з тенісу. Грали між собою працівники атомної станції. Перше місце зайняв Іван Ширяєв (служба аналізу безпеки), 2-ге - Євгеній Бураков (турбінний цех-1), 3-тє місце посів Віктор Кабанець (цех теплової автоматики та вимірювань). За свої здобутки хлопці отримали грошові премії.

А поки тривали змагання у м. Кузнецовську на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро» проходив 10-ий Всеукраїнський меморіал Анатолія Родіонова з «Шашок-64». В ювілейних змаганнях взяли участь 12 провідних спортсменів України. «Географія змагань достойна – вісім різних регіонів України. Рівень турніру щоразу росте, бо рейтинги спортсменів високі. Усі гості виявились доволі сильними суперниками», - розповів організатор змагань, інструктор-методист з фізичної культури та спорту УСР РАЕС Анатолій Усаченко. Отож, перше місце посів гість зі східної України - майстер спорту Євген Івашко, 2-га сходинка дісталась києвлянину Юрію Тимофєєву, 3-тє ж місце зайняв 19-річний студент Вячеслав Новицький.

Також паралельно проводились змагання з шашок з відкритого кубку області. Серед 16 учасників з різних областей України, 5 спортсменів з районів Рівненської області. Так, 1-ше місце виборов наш земляк Леонід Уткін, 2-ге місце посів майстер спорту Олександр Ананєв, ну а 3-тє місце зайняв 69-річний Тарас Турчин. Серед шашкістів Рівненської АЕС успішно виступили Анатолій та Валентина Усаченки, Михайло Гутнік та Анатолій Омельчук. У рамках меморіалу був організований вечір пам`яті, зокрема спортсмени здійснили поїздку на могилу Анатолія Родіонова, вшанувавши його квітами.

Учасники змагань відзначили високий рівень організації самого заходу, зокрема достойне місце проведення - облаштований усіма зручностями відпочинковий комплекс «Білого озера» та подякували адміністрації Рівненської АЕС за надання унікальної можливості бути учасниками меморіалу та за добре влаштований відпочинок загалом.