Які моделі Hyundai зараз можна вигідно купити?

В дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг» діють вигідні ціни на лімітовану кількість автомобілів Hyundai!

Покваптеся! Кількість акційних автомобілів обмежена.

Деталі уточнюйте у менеджерів в автосалоні або на сайті www.bogdanauto.com.ua. Пропозиція діє у всій дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг».

Press hy 3car 0104
Press hy 3car 2504
Press hy sonata 0104 Press hy 3santafe 2504
6 3 hy elantra 2603
Які моделі Hyundai зараз можна вигідно купити? (фото) - фото 5

\Які моделі Hyundai зараз можна вигідно купити? (фото) - фото 5

*Акційна ціна на 2 автомобіля Хюндай Акцент і Хюндай Туксон включає ПДВ і еквівалентна зазначеної вартості авто в доларах США. Ціна розраховується за курсом НБУ станом на дату підписання договору купівлі / продажу + 2%. Акційна вартість в національній валюті України встановлюється щодня, згідно офіційного курсу НБУ. Склад акційних авто обмежений. Більше інформації за акції уточнюйте у менеджерів дилерських центрів.

Національний Автоділер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.
Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних співтовариствам «Богдан-Авто Холдинг» в в Facebook, Vkontakte і YouTube.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)