• Головна
  • Що таке фланці, навіщо саме вони необхідні, різновиди фланців та де саме їх можливо придбати за найкращими в Україні цінами?
Новини компаній
10:01, 11 травня

Що таке фланці, навіщо саме вони необхідні, різновиди фланців та де саме їх можливо придбати за найкращими в Україні цінами?

Новини компаній

Така популярна нині категорія деталей трубопроводу як фланець – це плоский круглий (металевий - сталевий або нержавіючий), а рідше квадратний або прямокутний виріб зі спеціальним отвором під трубу посередині (для подальшої приєднання з трубним торцем), а також декількома невеликими отворами для подальшого кріплення, які розташовуються по всьому периметру. Фланці відрізняються від інших видів з’єднання надійною герметичністю, яке вдається забезпечити завдяки їх конструкції та використання спеціальної прокладки, яку можна виготовити в різному виконанні абсолютно з будь-яких допустимих для цього матеріалів (біконіт, пароніт, фторопласт, резина, ТМКЩ та інше).

Фланцеве надійне з'єднання можна сформувати з кількох позначених елементів, що своєю чергою надійно з'єднані кріпленням. Фланці можна використовувати не тільки з метою стикування труб, але й для ефективного з'єднання різних складових компонентів (запірноі, регулюючої, запобіжної, фазороздільноі і іншої арматури) та трубопроводу з різноманітним обладнанням, резервуарами й приладами.

Що таке фланці, навіщо саме вони необхідні, різновиди фланців та де саме їх можливо придбати за найкращими в Україні цінами?, фото-1

Де саме застосовують фланці?

Фланці сталеві успішно застосовують у процесі прокладання, монтажу, кріплення трубопроводів, під час підключення засувок, клапанів, вентилів станцій насосних та фільтрувальних, а також котелень. Крім того, їх також використовують у сферах:

  • житлово-комунального господарства (водоканали,підприємства теплопостачання, житлові будинки та інше);
  • нафтої та газовій поомисловості;
  • підприємствах харчової промисловості;
  • підприємствах хімічної промисловості.

Плюс до всього фланцеве з'єднання застосовують для обслуговування найрізноманітніших об'єктів господарського призначення та виробничого призначення, в автобудівництві та, звичайно ж, суднобудуванні. І, повірте, сфера використання фланців переліченим не обмежується. Завдяки фланцевому з'єднанню можна ідеально з'єднувати певні ділянки труби, патрубки, найрізноманітніші робочі ємності з іншими елементами магістралей. До речі, раптом потрібно буде розібрати трубопровід або будь-який повітропровід, наприклад, для проведення ремонту, фланець можна буде скрутити та після закінчення необхідних робіт наново його використати та встановити досить швидко без додаткових підготовчих робіт та навантажень.

Основний перелік переваг фланців

Сталеві фланці, як правило, застосовуються під час прокладання різних трубопроводів, що переганяють не тільки пар з газом, але й гарячу з холодною водою, а також різні виробничі відходи. Словом, ця категорія товарів є актуальною дійсно для величезної кількості сфер. За допомогою фланця можна не тільки збирати, але і ефективно підключати повітропроводи з насосами, різні промислові лінії та ін. Серед значних переваг трубних фланців зі сталі фахівці і задоволені споживачі виділяють:

  • порівняно просту можливість кріплення;
  • простий демонтаж;
  • наявність можливості зняти фланці та потім повторно їх встановити без пошкодження самої конструкції;
  • характерний вже завершеним виробам відмінний ступінь герметичності;
  • ідеальне збереження всіх початкових характеристик експлуатації протягом періоду експлуатації фланців.

Примітно, що це обладнання не вимагає жодного обов'язкового обслуговування. Ще на сучасному ринку доступний широкий вибір якісних та 100% надійних конструкцій для різних потреб за доступною вартістю. Якщо говорити про класифікацію, окремо хотілося б відзначити, що виробники увазі клієнтів пропонують фланці для труби таких видів як плоский або іншими словами приварний, комірний, різьбовий і глухий, а також вільний.

Фланці по матеріалам деталей, що використовують у перелічених вище системах, бувають переважно - сталеві та нержавіючі, рідко алюмінієві.

Щоб за розумними цінами придбати 100% оригінальні та надійні фланці, без роздумів звертайтесь до послуг спеціалістів популярної української компанії УКС-ГРУП УКРАЇНА. Співробітники підприємства будуть раді проконсультувати вас, відповісти на ваші запитання та надати професійну допомогу у виборі оптимальних різновидів фланців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...