• Головна
  • На Рівненщині говорили про бурштин
15:26, 15 липня 2020 р.
Надійне джерело

На Рівненщині говорили про бурштин

На Рівненщині говорили про бурштин

Детінізація бізнесу, легалізація праці та надходження до бюджетів. Такі питання розглянули під час виїзної наради голови  ОДА Віталія Коваля до Млинівського та Демидівського районів.

Участь у заході взяли керівництво районів, голови ОТГ, силовики, лісівники, представники територіальних відомст та інші.

nar3.jpg

nar3.jpg

«Через пандемію в країні спостерігається загальна тенденція до зниження надходжень до бюджетів. Карантин змусив працювати бізнес в обмежених умовах. Особливо постраждала сфера обслуговування. В нашій області також темпи надходження до бюджетів знизилися. Однак кошти надходять до бюджетів в повному обсязі і навіть перевищили минулорічні показники. Це дозволило регіону посісти у загальноукраїнському рейтингу 4 місце за соціально-економічним розвитком. Ми поступилися лише Києву, Київській та Дніпропетровській областям», - звернувся Віталій Коваль до присутніх.

nar1.jpg

nar1.jpg

На його думку, такого результату вдалося досягти у результаті спільної роботи різних служб, в першу чергу, над вирішенням проблеми детінізації бізнесу та легалізації робочих місць.

Заступник керівника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький проінформував, які заходи проводяться у цьому напрямку на Млинівщині та Демидівщині.

nar4.jpg

nar4.jpg

Так, з початку року виявлено 8 фактів порушення у сфері нелегального обігу алкогольної продукції, а також недотримання правил торгівлі напоями. Припинена робота двох незаконних автозаправок. Власник однієї станції наразі виготовляє ліцензію, щоб працювати в рамках закону. Розслідувалися 7 кримінальних  проваджень  незаконної рубки лісу. Окрім того, зафіксовано роботу 3 точок з виготовлення дерев’яного вугілля, деякі з них працювали без дозволів.

«Треба розуміти, що легалізація бізнесу – це добробут наших громадян. Адже податки підприємств йдуть до бюджетів. Головні з них – це ПДФО та від акцизний збір. Для прикладу, у результаті незаконної роботи однієї автозаправки  громада недоотримує близько мільйона гривень на рік. Також нелегальний бізнес не дозволяє розвиватися законному, бо створюються неконкурентні переваги. Окрім того, якщо на підприємстві робітники отримують зарплату «у конверті», то доходи бюджетів не наповнюються від ПДФО», - наголосив голова ОДА.

nar5.jpg

nar5.jpg

Саме тому Віталій Коваль доручив максимально моніторити ситуацію у громадах, роз’яснювати підприємцям та їхнім працівникам про переваги законного бізнесу, а несумлінних бізнесменів притягувати до відповідальності.

Допомагати у цій роботі мають «Поліцейські офіцери громади». Однойменний проєкт стартував в ОТГ. Зокрема, у Млинівській громаді у його рамках працюватимуть три дільничих. Вони пройдуть навчання, будуть забезпечені технікою, а громада для них облаштує приміщення.

На Рівненщині говорили про бурштин, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #легалізація #бурштин #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...