Юрій Горбунов розповів про свій новий фільм, про дієту, про батьківство і про мрії

Опубліковано ексклюзивне інтерв'ю Юрія Горбунова для журналу Новое время

Французький актор Омар Сі зіграє головну роль у першому фільму Юрія Горбунова

Молодий татусь Юра Горбунов в перерві між насиченими зйомками, прямими ефірами «Танців з зірками», продюсерською роботою і насиченими сімейними турботами, прийняв запрошення на інтерв’ю з Катериною Івановою спеціально для  журналу «Новое время».

Юра розповів про свій новий фільм, над яким вже активно працює, - він продюсує романтичну комедію «Скажене весілля», в якій одну з головних ролей (!) зіграє знаменитий комік Омар Сі, французький актор і володар престижної премії Сезар.  Горбунов тішиться через свою перевантаженість і недосип: "Найгірше, що може бути, - коли мовчить телефон".

Розмова проходила під час обіду в креативному ресторані української кухні «Гра з вогнем». Заклад знаходиться поблизу  Жовтневого палацу в центрі Києва, де у телезірки саме були зйомки шоу Ліги сміху. Виявилося, що Юра більше не їсть червоного м'яса і обмежує себе в солодкому, як і його дружина Катя Осадча. Він веде здоровий спосіб життя і займається йогою. В меню Юра вибрав гарбузовий суп з галушками і салат рамен з індичкою.

Юра Горбунов також розповів, що найбільше досягнення в житті для нього - це син Іван. А найбільший провал, що син з'явився так пізно. «Я хочу ще доньку, - мрійливо каже телеведущій.- Багато цікавих проектів, в тому числі розвивати свою продюсерську діяльність. Планів багато. Але ви знаєте, що менше ділитися особистими планами, то більше шансів їх реалізувати»

«А є роль, про яку ви мрієте?» - запитав у Юри журналіст. «Поганий той солдат, який не мріє стати генералом, і поганий той актор, який не мріє зіграти Гамлета», - багатозначно відповідає Горбунов, який закінчив Київський театральний інститут з червоним дипломом.

Повну версію інтерв'ю можна прочитати у відкритому доступі в журналі НВ №35 за посиланням: https://magazine.nv.ua/article/post/68007-obed-s-yuryem-gorbunovym#

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )